O Firmie

Profesjonalna obsługa w zakresie księgowości

Podstawowym celem firmy Vi LEGIS jest profesjonalna obsługa podmiotów gospodarczych i osób fizycznych w zakresie księgowości. Świadcząc usługi na rzecz różnych podmiotów, z zakresu spedycji, handlu, usług zdobyliśmy duże doświadczenie oraz wypracowaliśmy własne sposoby współpracy z Klientem.

 

 

Licencje państwowe

Nasi księgowi posiadają kierunkowe wykształcenie, bogatą praktykę zawodową. Posiadamy udokumentowane członkostwo w Stowarzyszeniu Głównych Księgowych w Polsce oraz Licencje Ministerstwa Finansów. To czyni nas w pełni przygotowanymi do prowadzenia kompleksowej obsługi księgowej firm będących na ryczałcie, książce przychodów i rozchodów oraz na pełnej księgowości.

 

 

Usługi szyte na miarę i rynkowy refleks

Biuro rachunkowe Vi LEGIS, a w nim nasi Księgowi, nie tylko obliczą twoje świadczenia społeczne, zajmą się deklaracjami podatkowymi i sporządzaniem sprawozdań finansowych. Na twoje życzenie opracujemy politykę rachunkowości, plan kont, przygotujemy raporty finansowe aby Tobie łatwiej było zarządzać firmą.

Pamiętaj: dobre Biuro Rachunkowe uchroni Cię od niepotrzebnego ryzyka!

Perfekcjonista, znający bardzo dobrze przepisy, rzetelny, bardzo skrupulatny i poukładany - tacy księgowi będę pracować właśnie dla Ciebie!

Atuty i korzyści ze współpracy z naszym biurem rachunkowym:

  • Gwarantowana jakość świadczonych usług - dzięki naszej wykwalifikowanej kadrze.
  • Redukcja kosztów własnych. Ile kosztuje miesięcznie zatrudnienie księgowej? A rocznie? - Na pewno wiesz w co zainwestować zaoszczędzone w ten sposób pieniądze.
  • Bezpieczeństwo - Nasz wpis na listę uprawnionych do usługowego prowadzenia ksiąg świadczy o naszych kompetencjach. Gwarancją dla Klienta jest również ubezpieczenie naszej działalności nie tylko wynikające z obowiązku ustawowego lecz również dodatkowe Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej zawodowej. (rozporządzenie Ministra Finansów z 16 grudnia 2008 r., Dz. U. z 2008 r. nr 234 poz. 157 – Klauzula nr 40)

 

Gwarantujemy zachowanie całkowitej poufności w zakresie wszelkich informacji dotyczących naszych Klientów, zarówno w czasie realizacji współpracy, jak i po jej zakończeniu.

 

Kreatywny przedsiębiorca śpi spokojniej gdy:

  • Nasze biuro rachunkowe czuwa nad poprawnoścą i rzetelnością ewidencji dokumentów oraz odpowiednim sposobie kwalifikacji przychodów i kosztów
  • Na nas spoczywa obowiązek przypominania o terminowym złożeniu sprawozdań, deklaracji podatkowych i rozliczeniowych.
  • To biuro rachunkowe kontroluje system obiegu i przechowywanie dokumentów.

Dołącz Do Naszych Klientów!

Perfekcjonista, znający bardzo dobrze przepisy, rzetelny, bardzo skrupulatny i poukładany - tacy księgowi będę pracować właśnie dla Ciebie!Kontakt z nami